Výzva k předběžným tržním konzultacím - projekt „Chytrá kancelář (IoT – Internet of Things)"
Datum poslední změny 11.11.2022 12:18:16

Vážení,

dovoluji si Vás touto cestou jménem Českého rozhlasu pozvat k předběžným tržním konzultacím dle § 33 ZZVZ, které plánujeme uskutečnit v souvislosti s připravovanou veřejnou zakázkou týkající se projektu „Chytrá kancelář (IoT – Internet of Things)".

Jedná se o projekt a realizaci úpravy stávajících kancelářských prostor, kdy stávající svítidla budou nahrazena za úsporná LED svítidla vybavená senzory s detekcí přítomnosti osob s řízením osvětlení s možností ovládání barevné teploty světla včetně jeho intenzity, měřením teploty a možností řízení její změny, s vestavěnou bluetooth technologií umožňující zavedení polohových služeb a s možností integrace se stávajícím systémem vytápění a chlazení fancoily v rámci úsporných opatření. Komunikace mezi senzory ve svítidlech, ovladačích a komunikačních branách musí být bezdrátová. Podmínkou realizace je plná integrace a kompatibilita se stávajícím systémem měření a regulace Desigo PX včetně nadstavby Desigo CC.

Předběžná tržní konzultace bude probíhat kolektivní osobní formou dne 30. listopadu 2022 od 10:00 v sídle Českého rozhlasu v Praze, Vinohradská 12.

Přihlášení dodavatelé se budou předběžné tržní konzultace se zástupci Českého rozhlasu účastnit současně.

Přihlásit se všichni dodavatelé mohou do 28. 11. 2022 do 16:00 hodin.

Pro přihlášení k předběžné tržní konzultaci prosím napište na emailovou adresu eva.gottova@rozhlas.cz

Za jednoho dodavatele se předběžné tržní konzultace mohou účastnit max. dvě osoby.

Předem velmi děkuji za Váš zájem.

S úctou a pozdravem

Bc. Eva Gottová
Oddělení veřejných zakázek

Přílohyžádné přílohy


Doplňující informace
žádné doplňující informace